czwartek, 03 marzec 2022 21:07

Dzieci dzieciom Ukrainy

pobrane

Pierwsza  akcja to ,, Dzieci dzieciom Ukrainy”. Polegała ona  na sprzedaży ciast pieczonych przez wolontariuszy  i  ich rodziców z klasy VIII podczas zebrań z rodzicami ( klasy IV- VIII) 15 marca oraz ciast pieczonych przez uczniów i ich  rodziców z klasy VIIB podczas zebrań 16 marca z  klasami I-III. Cała kwota  ze sprzedaży ciast zostanie wpłacona na konto fundacji pomagającej dzieciom w Ukrainie.Druga akcja to pomoc rzeczowa. Jest  to zbiórka produktów najbardziej potrzebnych teraz  w Ukrainie. Wszystkie dary można zostawiać w specjalnie przygotowanych pojemnikach  na korytarzu szkolnym lub bezpośrednio przynosić do Pani Agnieszka Stolarz i Pani Justyny Szemaindy. Akcja trwa od 7 marca do 11 marca 2022r. Wszystkie produkty zostaną przekazane do PCK w Opolu. Lista potrzebnych produktów znajduje się z załączniku.

CO_JEST_POTRZEBNE.docx