wtorek, 24 październik 2023 15:37

Niezapomniana lekcja języka angielskiego z partnerską szkołą z Kenii.

Uczniowie klasy 3b oraz klasy 7a wzięli udział w niecodziennej lekcji języka angielskiego w ramach międzynarodowego projektu ,, Rozmawiasz - Pomagasz". Na spotkaniu on-line uczniowie z Europy i Afryki opowiadali o swoich zainteresowaniach, szkole oraz tradycjach polskich i kenijskich. Młodsi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-taneczne, a starsi  uczniowie niemal utonęli w morzu pytań swoich kenijskich kolegów i  koleżanek.  Uczniowie z Mombassa próbowali nas nauczyć także języka suahili, co było nie lada wyzwaniem. Czas spędzony z afrykańskimi rówieśnikami był nie tylko wspaniałą lekcją języka angielskiego, tolerancji i geografii, ale przede wszystkim międzykontynentalną przygodą, która na zawsze pozostanie w naszych sercach. Kolejne łączenie on-line już wkrótce.  SEE YOU SOON KENYA!!!