poniedziałek, 01 listopad 2021 09:10

Życzenia

Z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej składam serdeczne życzenia Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły. Życzę przede wszystkim wytrwałości w spełnianiu  tej jednej z najważniejszych powinności – w przekazywaniu wiedzy i doświadczenia, w wychowywaniu. Życzę realizacji planów zawodowych, zadowolenia z wykonywanej pracy, optymizmu, uśmiechu każdego dnia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Składam również bardzo serdeczne podziękowania za zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość  i cierpliwość w stosunku do uczniów; za życzliwość i serdeczność, którymi niezmiennie ich obdarzacie . Za to także, że jesteście twórczy i kreatywni, pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw. To dzięki Waszej pracy nasza szkoła jest wyjątkowa i panuje w niej niepowtarzalna atmosfera.

Z życzeniami dalszych sukcesów w pracy pedagogicznej w tym trudnym czasie  Dyrekcja