czwartek, 16 grudzień 2021 18:22

Szlachetna Paczka 2021

W ubiegłym tygodniu miał miejsce Finał Szlachetnej Paczki. Był to weekend prawdziwych cudów. Nasza szkoła po raz 11 przystąpiła do tej wspaniałej , ogólnopolskiej akcji. W tym roku po raz drugi udało się zorganizować pomoc dla dwóch rodzin, co świadczy o wielki zaufaniu jakim Państwo nas obdarzyliście. Widzimy i niezmiernie się cieszymy ,że Szlachetna Paczka z roku na rok ma w naszej szkole coraz więcej zwolenników. Zrobiliśmy łącznie 50 paczek, zakupiliśmy pralkę oraz kuchenkę gazową, a w piątek zostały one dostarczone do Opola i Prudnika. Żadne słowa nie oddają emocji, które towarzyszą nam i rodzinom przy dostarczaniu darów, a Państwu ( mamy taką nadzieję) przy zakupie produktów. Dziękujemy z całego serca wszystkim rodzicom, uczniom oraz pracownikom szkoły za wielkie serce, bezinteresowność, ogromne zaufanie oraz wiarę, że to CO WSPÓLNIE robimy ma wielki sens. Dziękujemy i liczymy na Państwa za roku życząc zdrowych i spokojnych świąt.